Білі футболки

 
Футболка чоловіча біла
-46%
949.00грн. 1749.00грн.
Футболка чоловіча біла
-17%
749.00грн. 899.00грн.
Футболка чоловіча біла
-17%
749.00грн. 899.00грн.

Білі футболки чоловічі від Пако Лоренте

Асортимент

Однотонні. Чоловіча біла футболка для повсякденного носіння. Добре доповнить діловий стиль. Поєднуються з лляними, вовняними, бавовняними речами.

З принтом. Біла чоловіча футболка для неформальних образів. Підкреслюйте індивідуальність за допомогою смішних написів, оригінальних зображень або традиційної вишивки. Після багатогодинного робочого дня змініть строгий костюм на таку футболку і заряджайте позитивом себе і оточуючих.

Спортивні футболки. Виготовлені з урахуванням фізичних навантажень, які виникають під час занять спортом. Чоловічі білі футболки не сковують рухів, еластичні і невибагливі в догляді.

Якщо влітку стильна біла футболка - головний елемент повсякденного способу, то взимку радимо купити кілька чоловічих моделей для утеплення.

3 причини купити білу футболку чоловічу:

  • Якісні тканини. Вироби з бавовни приємні на дотик і практичні.
  • Оригінальний дизайн. Біла чоловіча футболка нашого виробництва підійде усім: від ділових бізнесменів до енергійних студентів. Кожен знайде свій стиль і оформлення.
  • Низькі ціни. Власне виробництво - головна умова демократичного ціноутворення. Ми виготовляємо речі доступного цінового діапазону.