Чоловічі костюми

 

Чоловічий костюм - перша річ у гардеробі джентльмена!

Хороший чоловічий костюм  можна одягати як повсякденно, так і на урочисті заходи. Тому давайте виділимо основні види чоловічих костюмів:

З класичним чоловічими костюмами ми всі знайомі з дитинства, а ось   приталені костюми  почали з'являтися зовсім недавно. Куди можна одягнути стильний чоловічий костюм ? Сучасний приталений костюм чоловічий буде дуже доречно виглядати як в офісі на переговорах, так і на вишуканому весіллі . Все частіше чоловіки за вибором стильного костюма на весілля приходять до нас в  інтернет магазин чоловічого одягу Pako Lorente.

Вибір чоловічого костюму

При виборі чоловічого костюма потрібно правильно підібрати сорочку і аксесуари .     

Чоловічий костюм  одягають чоловіки, які хочуть продемонструвати солідність і респектабельність. Правильно підібраний чоловічий костюм дозволить бути в центрі уваги на будь-якому заході. Якщо Ви хочете притягувати захоплені погляди  то вибір правильного костюма вам в цьому допоможе. Ви можете підібрати собі приталений костюм  в шоу румі Пако Лоренте або на цьому сайті.   

Як вибрати чоловічий костюм?

Перш ніж купити костюм, визначитеся з його фасоном, видом і кольором:

  • Двобортний або однобортний - перший тип це так званий «олдскульний» варіант, зустрічається нечасто. Другий - поширений серед молодих і зрілих чоловіків, модні моделі мають 2-3 гудзики. Зверніть увагу - останній ґудзик не застібають.
  • Двійка або трійка - назва йде від наявності або відсутності в комплекті жилета. Важливо - він повинен повністю закривати поперек, тобто сорочки не повинно бути видно. Нижній гудзик без застібки.
  • Колір - базові кольори: темно-синій, темно-сірий, чорний. У більш вільному середовищі допустимі чоловічі костюми яскравих відтінків, наприклад василькового синього.

Так як сам по собі фасон костюма консервативний і навіть модні моделі не сильно відрізняються від класичних, то найважливіше - це посадка.

При виборі піджака дивіться, щоб лінія плечей не виходила за межі реальної. Ґудзики повинні застібатися легко, між піджаком і тілом не повинно бути вільного місця. Рукав - коротше рукава сорочки на 1-2 сантиметри.

Брюки не повинні торкатися підлоги, ззаду вони акуратно закривають взуття приблизно до початку підошви, а попереду утворюють невелику складку. Щоб правильно вибрати повноту, потрібно присісти: якщо в поясі комфортно, він не тисне, значить, обрано правильний розмір.

Якщо ви носите чоловічий костюм кожен день, рекомендуємо купити до нього кілька пар однакових брюк. Так ви збережете акуратний образ надовго. В інтернет-магазині Пако Лоренте є вільні і завужені моделі.

Приємних покупок!