Pako Lorente

Pako Lorente  - Польський бренд чоловічого одягу, що отримав широке визнання завдяки авторським колекціям в сфері чоловічої fashion-індустрії. Відкривши перший магазин в 2010 році, зараз Pako Lorente налічує більше 50 магазинів в Європі: серед них у Польщі, Словачинні, Україні і підтверджує статус визнаного вибору серед чоловіків. В Україні бренд розпочав свій шлях у 2014 році.


Асортимент Pako Lorente  представлений повним чоловічим гардеробом  - сорочки, піджаки, костюми, штани, взуття,светри, куртки та  аксесуари. Кожен елемент гардеробу має свою особливість та ексклюзивність, що представлена авторським поглядом на чоловічу моду. Кожна колекція створена для поціновувачів окремих чоловічих стилів – класики та casual, що дарує вибір для  самовираження  кожному  чоловіку, незалежно від віку та статусу.


Авторські колекції 


Pako Lorente самостійно створює та виготовляє власні колекції. В ідеї дизайну закладене бажання дарувати чоловікам впевненість , обираючи якісний та ексклюзивний одяг. Саме тому основні цінності колекцій співзвучні з якостями  чоловічого характеру  – стриманість, лаконічність, вишуканість.


Свобода і впевненість

Асортимент представлений класичним та casual одягом, що дозволяє кожному чоловіку знайти та створити власний стиль. Для ділових людей колекція представлена класичними костюмами, сорочками , піджаками . Чоловіки, що цінують комфорт та свободу стилю також знайдуть своє вираження в casual – колекціях Pako Lorente.  


Якість матеріалів

Основним матеріалом для виготовлення колекцій є бавовна. Для Pako Lorente – якість – не порожній звук. Чоловіки завжди шукають найкраще та цінують  якісні матеріали.  Саме тому для пошиття та виготовлення своїх колекцій використовуються лише натуральні матеріали, які здатні забезпечити відчуття комфорту від виробу та довготривалість використання будь-якої речі.


Колекції Pako Lorente створені за сучасними  тенденціями чоловічої моди. Це підтверджує швидку популярність бренду у Європі. Йти в ногу з сучасними трендами, надавати своїм клієнтам екстра якість та дарувати відчуття  впевненості – те, для чого створений бренд Pako Lorente.


В Україні бренд почав своє існування у 2014 році. За цей час було продано близько сотні тисяч одиниць продукції, свій стиль змінили понад 50 000 чоловіків. Сьогодні Pako Lorente є одним з тренд-сеттерів в чоловічому одязі, підкреслюючи та просуваючи справжні цінності, що притаманні чоловікам та чоловічому стилю.