Весільні костюми

 

Чоловічі весільні костюми

Багато хто думає, що чоловічий костюм на весілля - це головоломка для жінки. Насправді підібрати чоловічий весільний костюм складніше через велике число компонентів, які необхідно поєднувати.

Чоловічі костюми весільні в інтернет-магазині «Pako Lorente» Ви знайдете всі складові образу нареченого: від взуття до аксесуарів. Приємним бонусом стануть не менш приємні ціни.  

Вибір тематичного набору, спеціальна послуга напередодні весілля, заощадить ваш час. Ретельно складені модні образи вже включають в себе все необхідне: костюм нареченого, сорочку, взуття, краватку, запонки і ремінь. Ви будете виглядати розкішно, витративши мінімум зусиль.

Приділіть час примірці. У правильному костюмі на весілля при застебнутих ґудзиках піджака не утворюються складки на спині і плечах. Якщо піджак добре сів в плечах, але вузькуватий в талії, то вам потрібна модель з більшою повнотою, а не інший розмір. Комір сорочки не повинен здавлювати шию; стосовно штанів - слід утворювати попереду невелику складку на взуття. 

Якщо ви знайшли «той самий весільний костюм», який сидить незовсім ідеально, то ми безкоштовно підберемо його по фігурі.

Тренди чоловічих весільних костюмів цього сезону:

  • Весільний костюм трійка з жилетом, який відрізняється за кольором і фактурою (світлі і темні варіанти);
  • Непарний костюм-двійка;
  • Класичний смокінг;
  • Яскравий квітковий принт;
  • Тканини: тонка літня шерсть, бавовна, льон для піджака (влітку); шерсть або вельвет (взимку);
  • Яскрава палітра в аксесуарах: синій, бордовий.

Не забувайте, що весільний наряд нареченої і костюм нареченого повинні поєднуватися між собою. 

Ми цінуємо час наших клієнтів і тому пропонуємо ексклюзивну послугу -  тематичний набір ! Ми самостійно складаємо модні і ретельно продумані образи, які включають в себе все необхідне: чоловічий весільний костюм для нареченого, білу сорочку, взуття, урочисту краватку або метелика, запонки і ремінь. Ми зробимо все, щоб ви виглядали розкішно в цей важливий для вас день!

Чудові чоловічі весільні костюми в Україні - це «Пако Лоренте». Повний асортимент представлений в наших магазинах в Україні містах: Львів, Черкаси, Луцьк, Рівне.