PLM-5X-068-N Pako Lorente
Куртка чоловіча Blue
Європейська
якість
Найвигідніші способи
оплати
14 днів гарантії
заміни

Куртка чоловіча Blue

1849.00грн.
2929.00грн.
1 1849
  • Модель: PLM-5X-068-N
  • Склад: 100% полиестер
Беріть участь в нашій програмі лояльності!

Якщо у вас вже є наша карта, просто увійдіть або зареєструйтеся на сайті для використання бонусів.


Опис

Куртка чоловіча Blue

Купити куртку чоловічу Blue в інтернет-магазині pakolorente.com. Куртка чоловіча Blue від польського виробника Pako Lorente

Як правильно вибрати чоловічу куртку

З огляду на величезний асортимент верхнього одягу, представленої в магазині, важливо розібратися в моделях і видах курток. Як вибрати теплу куртку чоловічу Blue на зиму - основні критерії. Щоб придбання було максимально вдалим, потрібно розібратися в матеріалах. Йдеться про зимову, верхньому одязі, тому Куртка чоловіча Blue повинна захищати від холодів і вітру. Найкраще утримують тепло шерсть і кашемір.

Це важливо! Як правило, вовняні та кашемірові куртки утеплюють підкладкою з шовку. Такий варіант найбільш комфортний, оскільки прекрасно сідати поверх будь-якого одягу і зберігає тепло.

Куртка чоловіча Blue Розмір

Вивчаючи питання, як вибрати теплу чоловічу зимову куртку чоловічу Blue Pako Lorente, перш за все, потрібно розібратися з розміром. Існує просте правило - верхній одяг повинен бути на один розмір більше розміру костюма. У такій куртці або пальто зручно рухатися, ні дискомфорту в плечах і в області шиї.

Відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Рекомендовані товари
Запонки White Metallic
639.00грн.