Інтернет магазин чоловічого одягу Куртка чоловіча Cold Winter
PLM-5X-045-Z Pako Lorente
Куртка чоловіча Cold Winter
Європейська
якість
Найвигідніші способи
оплати
14 днів гарантії
заміни

Куртка чоловіча Cold Winter

3929.00грн.
9829.00грн.
3 3929
  • Модель: PLM-5X-045-Z
  • Склад: 100% поліестер.
Беріть участь в нашій програмі лояльності!

Якщо у вас вже є наша карта, просто увійдіть або зареєструйтеся на сайті для використання бонусів.


Опис

Куртка чоловіча Cold Winter

Купити куртку чоловічу Cold Winter в інтернет-магазині pakolorente.com. Куртка чоловіча Cold Winter від польського виробника Pako Lorente

Як правильно вибрати чоловічу куртку

З огляду на величезний асортимент верхнього одягу, представленої в магазині, важливо розібратися в моделях і видах курток. Як вибрати теплу куртку чоловічу Cold Winter на зиму - основні критерії. Щоб придбання було максимально вдалим, потрібно розібратися в матеріалах. Йдеться про зимову, верхньому одязі, тому Куртка чоловіча Cold Winter повинна захищати від холодів і вітру. Найкраще утримують тепло шерсть і кашемір.

Це важливо! Як правило, вовняні та кашемірові куртки утеплюють підкладкою з шовку. Такий варіант найбільш комфортний, оскільки прекрасно сідати поверх будь-якого одягу і зберігає тепло.

Куртка чоловіча Cold Winter Розмір

Вивчаючи питання, як вибрати теплу чоловічу зимову куртку чоловічу Cold Winter Pako Lorente, перш за все, потрібно розібратися з розміром. Існує просте правило - верхній одяг повинен бути на один розмір більше розміру костюма. У такій куртці або пальто зручно рухатися, ні дискомфорту в плечах і в області шиї.

Відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Рекомендовані товари
Запонки White Metallic
639.00грн.