Інтернет магазин чоловічого одягу Куртка чоловіча Casual Gray
PLM-5X-066-S Pako Lorente
Куртка чоловіча Casual Gray
Європейська
якість
Найвигідніші способи
оплати
14 днів гарантії
заміни

Куртка чоловіча Casual Gray

2329.00грн.
5429.00грн.
2 2329
  • Модель: PLM-5X-066-S
  • Склад: 100% поліестер
Беріть участь в нашій програмі лояльності!

Якщо у вас вже є наша карта, просто увійдіть або зареєструйтеся на сайті для використання бонусів.


Опис

Куртка чоловіча Casual Gray

Купити куртку чоловічу Casual Gray в інтернет-магазині pakolorente.com. Куртка чоловіча Casual Gray від польського виробника Pako Lorente

Як правильно вибрати чоловічу куртку

З огляду на величезний асортимент верхнього одягу, представленої в магазині, важливо розібратися в моделях і видах курток. Як вибрати теплу куртку чоловічу Casual Gray на зиму - основні критерії. Щоб придбання було максимально вдалим, потрібно розібратися в матеріалах. Йдеться про зимову, верхньому одязі, тому Куртка чоловіча Casual Gray повинна захищати від холодів і вітру. Найкраще утримують тепло шерсть і кашемір.

Це важливо! Як правило, вовняні та кашемірові куртки утеплюють підкладкою з шовку. Такий варіант найбільш комфортний, оскільки прекрасно сідати поверх будь-якого одягу і зберігає тепло.

Куртка чоловіча Casual Gray Розмір

Вивчаючи питання, як вибрати теплу чоловічу зимову куртку чоловічу Casual Gray Pako Lorente, перш за все, потрібно розібратися з розміром. Існує просте правило - верхній одяг повинен бути на один розмір більше розміру костюма. У такій куртці або пальто зручно рухатися, ні дискомфорту в плечах і в області шиї.

Відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Рекомендовані товари
Запонки White Metallic
639.00грн.