У даній категорії немає товарів.

З чим носити чоловіче кашемірове пальто?

Отже, кашемірові пальта мають класичний дизайн. Є дві кишені зовні і одна зсередини. Матеріал: натуральні шерсть і бавовна, а також трохи поліестеру для більшої міцності.

Кашемірове пальто чоловіче - це синонім розкоші і вишуканості. Елегантне чоловіче кашемірове пальто відмінно виглядає з діловими піджаками і костюмами, широкими брюками, джинсами.

З чим носити кашемірові пальта чоловічі

До будь-якої класики слід ставитися з повагою. Чоловіче кашемірове пальто - не виняток. Носити його варто з класичними діловими костюмами і черевиками. Бажано, щоб кольори одягу гармоніювали один з одним.

Пам'ятайте, що строгі однотонні ансамблі завжди будуть в моді. Уточнимо - «умовно-однотонні». Костюм може мати як більш темний, так трохи світліший відтінок в порівнянні з пальто. Куди більш вільні вимоги до сорочки і краватки - вони можуть бути і світлих кольорів, аж до білого.

Костюми - це добре, навіть чудово, але не варто думати, ніби надівши таке пальто кашемірове чоловіче з класичними прямими брюками, а також надягнутим на сорочку светром або джемпером, ви автоматично порушите якісь обов'язкові правила. Мати смак в одязі - значить надавати своїм образам різноманітність. В розумних межах.

Кашемірові пальта від виробника Pako Lorente

Вгадати з одягом на зиму - справжня лотерея, радість від перемоги в якій покриває собою будь-які витрати, в тому числі і матеріальні. Ми не полюємо за вашими грошима, а всього лише хочемо допомогти перемогти в цій лотереї. Тому купити кашемірове зимове пальто - дуже правильний крок, якщо за вікном холодна погода.