Піджаки

 

Піджак чоловічий від Pako Lorente

Без чого ваш діловий або повсякденний образ буде незавершеним? Звичайно, без піджака. Купувати модні чоловічі піджаки в Україні краще в салонах чоловічого одягу, взуття та аксесуарів Pako Lorente, де вам запропонують:

  • Одяг, який радує якістю. У Pakolorente кожен піджак - поєднання якісної тканини і надійної фурнітури. Його приємно носити, за ним легко доглядати. Можна підібрати модний піджак з легкої або щільної тканини, щоб в будь-який час року виглядати гідно.
  • Моделі різних стилів і фасонів. У наших колекціях є чоловічі піджаки трикотажні , вовняні , лляні , приталені , весільні , святкові та повсякденні моделі. Підберемо декілька варіантів під штани і під джинси, в клітинку або в смужку .

Наші салони вибирають чоловіки, які вважають за краще виглядати стильно і відчувати себе впевнено в будь-якій ситуації.

Де купити піджак чоловічий?

Він вже чекає вас в одному з наших салонів в Україні. Приходьте до нас, щоб отримати:

  • Готове рішення. Потрібні не тільки модні чоловічі піджаки, а й інший одяг? Хочеться підібрати комплект під певні штани або білу сорочку? Ми допоможемо оновити гардероб: в наших салонах є костюми, сорочки, штани, класичне взуття та стильні аксесуари. Створимо кілька образів - від ділового до повсякденного.
  • Допомога консультанта. Вам не доведеться шукати ідеальну модель піджака самостійно. Наші консультанти швидко підберуть кілька варіантів з урахуванням вашого зросту, комплекції, а також особистих побажань і бюджету. У нас вражаючий вибір одягу, який гідний вашої уваги та вашого гардеробу. Приходьте, вибирайте і купуйте.

Приїжджайте на примірку в салони Пако Лоренте у Львів, Луцьк, Чернігів, Рівне. Ми працюємо щодня і з радістю підберемо вам будь-який одяг, взуття та аксесуари.